Svetainė ĮS inžinieriams

embest

„Embest“ pristatė naują svetainę įterptinių sistemų inžinieriams

„Embest“, pirmaujanti įterptinių sistemų komponentų tiekėja, priklausanti vienam didžiausių elektronikos gaminių platintojui „Premier Farnell“, balandžio 4 dieną paskelbė atidaranti naują interneto svetainę, skirtą įterptinių sistemų inžinieriams.

„Embest“ teigimu, svetainė sukurta siekiant suteikti įterptinių sistemų  projektuotojams ir inžinieriams galimybes nesunkiai ir patogiai susipažinti su įvairiais įterptinių sistemų komplektais, programine įranga, siūlomomis projektavimo, dizaino ir gamybos paslaugomis, jau parengtais įterptinių sistemų sprendimais (vadinamaisiais turnkey embedded solutions) ir elektronikos komponentais, bei jų įsigyti.embest

Vartotojai gali greičiau ir lengviau susirasti reikiamus gaminius ar paslaugas, pavyzdžiui, galima pasirinkti norimą mikroprocesoriaus plokštę (Single Board Computer, SBC) ar reikiamą mikrokontrolerio architektūrą, gamintoją, ir sistema pasiūlys joms tinkančius išplėtimo modulius, gaminamus „Atmel“, „Freescale“, „Texas Instruments“, STM, NXP ar „Samsung“, rasti modulius pagal jų paskirtį, pavyzdžiui, bevielio tinklo Wi-Fi, palydovinės navigacijos GPRS, LCD.

Čia galima rasti ir komponentų techninę informaciją, įskaitant vartotojų vadovus, programinės įrangos kodų pavyzdžius, tvarkykles ir kita. Taip pat galima sulaukti patarimų iš kitų specialistų, nes „Embest“ jau vienija  daugiau nei 200,000 aktyvių įterptinių sistemų entuziastų.

Nauja svetainė taip pat siūlo nemokamą programinę įrangą CooCox IDE  – tai integruota programinės įrangos kūrimo aplinka, skirta ARM Cortex M4, M3, M0 ir M0 + mikrokontrolerių programavimui

Portalo adresas: www.embest-tech.com