Struktūros jutiklis: fiksuojamas pasaulis trijose dimensijose

c772868d9958083e66395b8b8142e973 large

3D objektų skenavimas, fiksavimas kambarių modelių , papildytos realybės žaidimai, ir mobiliųjų programų su 3D zondavimu plėtra. Struktūros jutiklis suteikia mobiliems įrenginiams galimybę fiksuoti ir pajusti pasaulį trimatėje erdvėje.

c772868d9958083e66395b8b8142e973_largeSu Struktūra jutikliu, prijungtu prie jūsų mobiliojo prietaiso, galite vaikščioti aplink objektus ir iš karto užfiksuoti viską į skaitmeninę formą. Galite akimirksniu užfiksuoti  objektų ir žmonių 3D modelius, importuoti į CAD ir spausdinti 3D spausdintuvais . Galite žaisti protą lavinančius papildytos realybės žaidimus, kur realus pasaulis yra jūsų žaidimo pasaulis.

Video demonstruoja 3D scanerio galimybes

Jei esate kūrėjas, struktūra suteikia jums galimybę kurti mobiliąsias programas, kurios sąveikauja su trimate geometrija realiame pasaulyje. Jūs netgi galite pridėti savo programėlę į App Store!

Protingas dizainas, įdomios funkcijos.

Struktūros jutiklis buvo sukurtas nuo pagrindų iki mobilumo. Kūrėjai įdėjo daug kūrybinės minties į sensoriaus struktūrą – daviklis veikia puikiai su iPad ir kitais mobiliaisiais įrenginiais. Siekta padaryti įrenginį, kuris leistų neįtikėtinas 3D stebėjimo programas, būtų lengva naudoti, turėtų didelę baterija, būtų kompaktiškas ir atrodytų gražus, tikslus prietaisas.

Išsamesnė informacija: http://www.kickstarter.com/projects/occipital/structure-sensor-capture-the-world-in-3d