Origami: Paprasta paslaptis kuriant lanksčias ličio-jonų baterijas

origami battery folded

Arizonos universiteto mokslininkai, apjungdami mistinius Origami menus su šiuolaikiniais medžiagų mokslo tyrimais, sukūrė aukštos kokybės, lanksčius, didelės galios ličio jonų akumuliatorius . Šios baterijos gali būti susuktos, lenkiamos ir glamžomos daugelį kartų, išlaikant tą patį energijos talpumą ir galią.

Turbūt labiausiai jaudinantis momentas, kaip mokslininkai sako, – kad „naudojamos elektrodų medžiagos ir pakavimo technologijos – visos standartinės, “ o tai reiškia, kad technologijos yra saugios, ir teoriškai gali būti komercializuotos jos dabartine forma“

origami-battery-folded-640x353

Vienas iš didžiausių likusių problemų, kai kalbama apie lanksčios elektronikos priemones – lankstūs smartfonai (išmanieji) , e-popierius, ir tt. – tai lanksčių baterijų nebuvimas. Buvo sukurta keletas lanksčių ir elastinių baterijų ExtremeTech anksčiau, tačiau jos dažniausiai būdavo žemos veikimo kokybės , spausdintos arba iš polimerų baterijų, todėl tikriausiai netinkamos komerciniams tikslams. Origami baterijos iš Arizonos universiteto , kadangi jos naudoja įprastas medžiagas ir standartinės Ličio ionų baterijos cheminius procesus, pagaliau galėtų pradėti lanksčiosios kompiuterijos erą.

Skaityti daugiau: http://www.extremetech.com