Organizatorių Kreipimasis dėl Patentavimo mokymų dokumentų

Europos socialinis fondas

Dėkojame Jums dar kartą už jūsų dalyvavimą mokymuose „Patentavimas. Praktiniai aspektai“.

Sekantys patentavimo mokymai įvyks Kaune, Laisvės alėja 13, 302 auditorija . Kas nespėjo į šituos – maloniai kviečiame į Kauną vasario 12-13 dienomis.

Noriu Jūsų paprašyti pateikti mums informaciją, kuri yra būtina, gaunant dalinį finansavimą už vykusius mokymus iš Europos Sąjungos fondų. Jums nemokamus mokymus užtikrino tai, kad VšĮ „Mokslininkų sąjungos institutas“ vykdo projektą, kurio dalis yra mokymų kursai mokslininkams aktualiomis temomis.  Tačiau instituto gaunamos lėšos yra dalinės, tai reiškia, kad jiems teks įrodyti ir nuosavą indėlį, kurio dalimi esate ir jūs, kadangi dalyvavote minėtuose mokymuose.

Jūsų darbo užmokestis, kurį jūs gavote iš savo darbovietės tomis dienomis, kai dalyvavote mokymuose, bus užskaitytas kaip mokymų dalyvių indėlis į projektą. Tai yra plačiai paplitusi praktika, tikime, kad dauguma jūsų, jeigu dalyvavote ES finansuojamuose renginiuose, jau esate susidūrę su šiais reikalavimais.

Prašau jūsų ateinančią savaitę man pateikti šiuos dokumentus:

1.      Įsakymas dėl dalyvavimo mokymo kursuose. Pridedu įsakymo pavyzdį, bet jeigu jūsų darbovietė parengė kitokį įsakymą, tai jį tiesiog nukopijuokite, jūsų darbovietė patvirtins kopiją, ir tada atsiųskite man paštu žemiau nurodytu adresu.

2.      Darbo laiko apskaitos žiniaraštis. Juos rengia ir saugo jūsų darbovietės buhalterija. Reikia, kad jie parengtų gruodžio mėn. žiniaraščio patvirtintą kopiją, kur matytųsi, kad gruodžio 18 ir 19 dienomis jūs kėlėte kvalifikaciją. Šį dokumentą taip pat atsiųskite man.

Prašau skambinti arba rašyti rimante©consensus.lt, jeigu turite klausimų.

Rimantė Ribačiauskaitė
Projektų vadovė

VšĮ „Edukacijos tyrimų centras“ –  EDTC
T/F.: +370 5 261 49 08

____

VšĮ Mokslininkų Sąjungos Institutas – MSI
J.Basanavičiaus 6, 01118 Vilnius,
tel 261 67 75,
zenonas©lms.lt