Mini kompiuteris įterptinėms sistemoms

Via ARMTiGO A800 mini kompiuteris

Šių metų sausį „VIA Technologijos“ (VIA Technologies Inc.), pasaulyje savo įvairiapuse produkcija įterptinių sistemų ir vartotojų elektronikos srityje garsi firma pristatė naują mini kompiuterį ARMTiGO A800. Šis modelis buvo sukurtas naudoti specialiai įterptinių sistemų įvairiose veiklos sferose : informacinėse švieslentėse, medicinos ir viešbučių sistemose, ir t. t.

Naujasis „VIA Technologijų“ įrenginys dėl itin kompaktiškų matmenų (120х125х30 mm) gali būti pritvirtintas prie galinės monitoriaus pusės arba ant sienos, taip pat, gali būti laisvai suderintas su kitais prietaisais.
Via ARMTiGO A800 mini kompiuteris

ARMTiGO A800 gali veikti valdomas Android 2.3 ir Linux 2.6 sistemų. Modelyje suderinta pasyvi aušinimo sistema, padedanti taupyti energiją. Taip šis kompiuteris vidutiniškai sunaudoja tik 3,14 W, o patį įrenginio maitinimo procesą vykdo specialus adapteris, kurio išėjimo įtampa yra tik 5 V.

Optimizuotas tiek galios, tiek našumo atžvilgiu ARMTiGO A800 turi 800 MHz Freescale šerdį su ARM Cortex-A8 branduoliu. Dvigubas įrenginio ekranas perteikia 2D/3D vaizdą, be to, vaizdo raiška – Full HD  (rezoliucija gali siekti net iki 1080 p). Vidinė mini kompiuterio atmintis 4 GB, žinoma, sudaryta galimybė padidinti atmintį, įdiegtas lizdas microSD kortelėms.

„VIA Technologijos“ naudoja pažangiausios SFF sistemos dizainą, demonstruodami savo turimą patirtį šioje srityje, taip „ARTiGO“ sistemos patiekia pagrindą sukurti naują, ARM pagrindu padarytų, mažiau energijos reikalaujančių, sistemų šaką“, – teigia Epanas Vu (Epan Wu), „VIA Technologijų“ terptinių sistemų vadovas.

Parengė Julija Carapkina

Šaltiniai

http://devid.info/news/info/via-armtigo-a800-mini-komp’yuter-dlya-vstraivaemih-sistem.html

http://www.viaembedded.com

http://www.via.com.tw