HP jau spalio mėnesį į rinką išleis gestais valdomą kompiuterį

leap motion

Kompanija Hewlett Packard gali tapti pirmąja, kuri pasiūlys nešiojamąjį kompiuterį su integruota valdymo rankų judesiais galimybe.Taip bus kompiuteris „HP ENVY17 Leap Motion Special Edition“ su specialia programa „Leap Motion Airspace“. HP teigimu, kompiuterį bus galima visiškai valdyti abiejų rankų ir jų pirštų judesiais, ir ne tik žaidžiant, bet ir kuriant prezentacijas, dirbant su grafikos ar projektavimo programomis. 

HP jau siūlė panašią technologiją, tačiau jai reikėjo įsigyti papildomą jutiklį, jungiamą į USB jungtį, ir jį laikyti prieš klaviatūrą.
Dabar panašus mikrojutiklis, inžinierių sumažintas iki vos 3,5 mm aukščio, jau yra įdiegtas į kompiuterį prie pelės valdymo aikštelės.

leap-motionIšleidusi pirmąjį kompiuterį su šia technologija, HP deda daug vilčių į greitą „Leap Motion“ plitimą įterptųjų sistemų rinkoje. Maiklo Bukvaldo (Michael Buckwald), vieno iš „Leap Motion“ kūrėjų teigimu, „Leap Motion“ mikrojutiklis taps labai svarbiu ir pačiai įmonei, ir kitiems elektronikos prietaisų gamintojams. “Matome puikias galimybes integruoti jį kitus prietaisus, pavyzdžiui, klaviatūras, išmaniuosius telefonuos, planšetinius kompiuterius, šalmus ir kitur. Tai didelis žingsnis mūsų bendrovei, turintis milžinišką potencialą ateityje.“
JAV šis kompiuteris pasirodys jau spalio 16 dieną ir kainuos 1050 dolerių.

Video:


 Nuoroda: HP  http://h20435.www2.hp.com/t5/The-Next-Bench-Blog/HP-s-ENVY-17-Leap-Motion-NVIDIA-graphics/ba-p/83007