Google atskleidžia programinį Raspberry Pi kodą

raspberrypi

Raspberry Pi yra kredito kortelės dydžio kompiuteris , kuris jungiamas prie televizoriaus ir klaviatūros. Jo galimybės, kaip mažo kompiuterio, kuris gali būti naudojamas daugelyje dalykų, kaip jūsų kompiuteris, pavyzdžiui, skaičiuoklėse, duomenų apdorojime ir žaidimuose. Jis taip pat rodo didelės raiškos vaizdą .

raspberrypi
Raspberry Pi yra kredito kortelės dydžio komputeris, įstatomas į jūsų TV ar klaviatūrą.

„Google Creative Lab“ komanda neseniai pasisuko į Raspberry Pi , mažą mašiną , kuri padeda mokyti vaikus, kaip dirba kompiuteriai . Raspberry Pi yra ne tik puiki jauniems, besimokantiems apie kompiuterių darbą, mokymo priemonė, bet tuopačiu būtų puiku išmokyti juos ir kaip veikia internetas .

Komanda tuo tikslu sukūrė įrangą ir pavadino Coder ( Programuotojas) . Parsisiųskit ją, įdėkit jį į SD kortelę, prijunkite. Programuotojas (arba Koderis) paverčia jūsų Raspberry Pi į paprastą vietą rašyti kodui ir miniserverį tam kodui paleisti.

Sukurtas kaip atviro kodo įrankis, Koderis paverčia Raspberry Pi į asmeninio žiniatinklio serverį ir žiniatinklio kūrimo aplinką . Koderis – tai įrankis leidžia ką jums reikia: apdoroti HTML, CSS, JavaScript ir tuo pat metu mokytis kodą. „Google“ kūrėjai sako, kad tai turėtų užimti dešimt minučių – įdiegti ir jau galima pradėti eksperimentuoti kuriant interneto programas. Šis įrankis turi savyje žiniatinklio kodo redaktorių.

Čia galima pažiūrėti vaizdžiai :

Tiems, kurie turi įgūdžių daugiau, nei pradedantysis, ir žino kaip koduoti, naujas įrankis taip pat gali tarnauti kaip nebrangi plėtojimo aplinka. „Google“ tikisi Koderis įgis pagreitį, kaip mokymo priemonė pedagogams ir tėvams, siekiantiems išmokyti besimokančius kūrimo internete pagrindų.

Pagal: http://phys.org