„Google“ akiniai – taip pat įterptinė sistema

google akiniai

„Google“ pagaliau paskelbė kiek daugiau informacijos apie savo daug spėlionių ir gandų sukėlusį projektą – „Google Glass“. Ir atrodo, kad šie balsu valdomi, turintys interneto ryšį, „bendraujantys“ su išmaniuoju telefonu bei galintys rodyti papildytą realybę akiniai turi visas galimybes sulaukti ne menkesnio populiarumo, nei „iPhone“.

google akiniai
google akiniai

Nedidelio prie dešinės akies esančio ekranėlio skiriamoji geba atitinka 60 cm įstrižainės televizoriaus ekraną, stebimą iš pustrečio metro atstumo, kamera gali fotografuoti 5 megapikselių geba, o filmuoti – didelės raiškos 720p geba. Atmintis – 12 GB, ji gali būti sinchronizuota su „Google Cloud“ paslauga, o akumuliatoriaus turėtų pakakti vienai dienai.
„Google“ akiniai gali veikti kartu su bet kokiu telefonu, turinčiu „Bluetooth“ ryšį.

Taigi, kaip tai atrodo:

Ir, kas turėtų būti ypač įdomu programuotojams ir kitiems specialistams: „Google“ paskelbė išleidžianti specialią programinę įrangą, pavadintą „Mirror API“ (API – Application Programming Interface, taikomųjų programų programavimo sąsaja), kartu su programinio kodo pavyzdžiais ir dokumentacija. „Mirror API“ – tai priemonė kurti programėles šiems akiniams, tikėtina, atversianti ne mažesnes galimybes nei „Mac“ ir „Android“ programėlių parduotuvės.

Google „Mirror API“