Dalyvių adresai

Anketas atsiuntė šie Patentavimas. Praktiniai aspektai mokymų dalyviai:

    1. Arnoldas Kaunietis      kavenis1 @gmail.com
    2. Artūras Bubnelis       arturas.bubnelis @gmail.com
    3. Audrius Gegeckas        audriussilas @gmail.com
    4. Darius Varanius      Darius.varanius @tmi.vu.lt
    5. prof. Liudmila Nickelson    lucynickelson @gmail.com
    6. Renata Gudiukaitė      Renata.gudiukaite @gmail.com
    7. Romaldas Purlys            romaldas.purlys @ff.vu.lt
    8. Onutė Valatkevičiūtė-Druskauskienė    onutevd @gmail.com
    9. Vilmantas Gėgžna       vilmantas.gegzna @tmi.vu.lt
    10. Violeta_Vaitkevičienė     violetavaitkeviciene @yahoo.com
    11. Saulius_Rudys          rudys @elmika.com
    12. prof Audrius Čereška   audrius.cereska @vgtu.lt
    13. Gintarė Statkutė          g.statkute @gmail.com
    14. Česlav_Paškevič          cheslovas @mail.ru
    15. Andrius_Pertulis            Andrius.petrulis @gmail.com
    16. Andrius_Arlauskas        arlauskas @pfi.lt
    17. Gintaras Stasys Šlapokas    gintarobankas @gmail.com
    18. Alfonsas Katkus                 Alfonsas.katkus @gmail.com
    19. Edmuntas Garla               e.garla @eif.viko.lt
    20. prof. Vygintas Gontis     vygintas @gontis.eukauniečiai dalyviai:
    21. Algimantas    Bubulis      Algimantas.bubulis @ktu.lt
    22. Inga Skiedraite               Inga.skiedraite @ktu.lt
    23.  Darius Mažeika           da.mazeika @stud.ktu.lt
    24. Joana Bendoraitiene    jobark @ktu.lt
    25.  Algirdas Janulevicius    Algirdas.janulevicius @asu.lt
    26.  ** Valentas Daniunas     mokslasplius @itpa.lt
    27. Ignas Grybas                 Ignas.grybas @stud.ktu.lt
    28. Juozas Vaiciunas         juozas.vaiciunas @ktu.lt
    29.  Edita Lekniute          edita.lekniute @ktu.lt
    30.  ** Arturas Acus               arturas.acus ©tfai.vu.lt
    31. ** Aleksejus Kononovicius       aleksejus.kononovicius @gmail.com
    32. ** Emilis Urba                Emilis @pfi.lt
    33. Rūta Jankūnienė    ruta.jankuniene @ktu.lt
    34. Ieva    Liatukienė   ieva.liatukiene @ktu.lt
    35. Audrius    Jutas     audrius.jutas @ktu.lt
    36. Algimantas    Bubulis    Algimantas.bubulis @ktu.lt
    37. Rolandas Žakelis
    38. Laimonas Bartušis

** paaiškinimas: Vilniečių grupės nariai, bet Patentavimo mokymuose dalyvavo su kauniečiais

Kviečiame dalyvius jungtis į Įterptinių sistemų platformą.

Tikslas – sukurti glaudžiai bendradarbiaujančią grupę – jungiančią Įterptinėmis sistemomis besidominčią mokslininkų bendruomenę.

Kviečiame tapti Lietuvos mokslininkų sąjungos nariais.

Kviečiame registruotis mokslininkų ir tyrėjų  duomenų bazėje http://lms.lt/mtdb/ ir dalyvauti mokslininkų asmeninių svetainių kūrime.

Čia pateikiame dalį Patentavimo mokymuose lektoriaus Evaldo Pabrėžos

pristatytos PDF medžiagos

Evaldas Pabreza_IAM_dalis 1
Evaldas Pabreza_IAM_dalis 2

Patentavimo mokymų „sustabdytas akimirkas“ rasite čia:

Reikalingi pristatyti iš siuntusios į mokymus įstaigos dokumentai: