3D žemėlapių kūrimas su Google Tango išmaniuoju telefonu

project tango diagram

„Google“ neseniai pristatė projektą Tango, išmanųjį telefoną su integruotomis 3D kompiuterinės regos technologijomis. Laikykite tai išmaniuoju telefonu su įterptu „Kinect“ funkcionalumu – o ne valdymo gestais galimybėmis, kompiuterinės regos technologijos yra naudojamos siekiant sukurti savo esamos aplinkos pilną 3D žemėlapį. Jūs taip pat galite naudoti Tango, kurdami savo namų 3D planą, arba savo mėgstamos antikvarinės vazos ar savo motociklo 3D modelį.

project-tango-diagramBe visų įprastų kamerų ir jutiklių , tango turi gylio jutiklį, judesio sekimo kamerą ir du kompiuterinės regos Koprocesorius , vadinamuss Myriad 1 , pagal Movidius (a mobile computer vision startup). Šie du papildomi jutikliai ir procesoriai nuolat nuskaito savo aplinką , todėl telefonas „padaro per ketvirtį milijono 3D matavimų per sekundę , atnaujina savo poziciją ir orientaciją realiu laiku, kombinuodamas šiuos duomenis į vieną aplinkinės erdvės 3D modelį. “
Jeigu jūs kada nors matėte vaizdo išvedimą iš Kinect, Tango generuojami modeliai / gylio žemėlapiai yra labai panašūs.

Dabar „Google“ bando išsiaiškinti, ką iš tikrųjų galima daryti su visais tais duomenimis . Akivaizdžiausias naudojimo atveju yra išsidėstymas patalpoje – šiuo metu nėra paprasto būdo naudoti savo išmanųjį telefoną naršant viduje didelio pastato.
Su sistema Tango, jūsų telefonas gali gana lengvai palyginti savo dabartinę buvimo vietą su anksčiau sukurtu vidaus žemėlapiu, ir tiksliai pasakyti, kur esate – ir tada nukreipti jus tiksliai ten, kur norite eiti, prie pat lentynos vietos , kur yra produktas. Tie patys duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant padėti žmonėms su regėjimo negalia , teikiant garso užuominas , vibraciją, jei eisi prie kliūties , ir tt.

Vaizdo medziaga

Daugiau : http://www.extremetech.com