Highscreen Black Box Radar Plus vaizdo registratorius

Highscreen Black Box Radar Plus vaizdo registratorius su išskleistu ekranu

Nuo naujausių technologijų neatsilieka ir Rusijos įmonės. „Vobis Computer“ (Вобис Компьютер) pristato naujos kartos vaizdo registratorių Highscreen Black Box Radar Plus. Kelionės metu prietaisas įrašinės su aukšto laipsnio detalizacija Full HD formatu viską, kas tik papuls į registratoriaus regėjimo lauką. Kaip ir dera „juodajai dėžei“, Highscreen Black Box Radar Plus sinchroniškai kartu su vaizdo ir garso įrašinėjimu fiksuos maršruto koordinates, judėjimo greitį ir trimačio pagreičio jutiklių duomenis.

Rusijos įmonė „Вобис Компьютер“ pateko į automobilių vaizdo registratorių rinką 2011 m. balandį su Highscreen Black Box registratoriaus modeliu, aprūpintu dviem kameromis ir GPS įrenginiu. 2012 metų pabaigoje buvo išleisti dar penki tokio tipo prietaisai. Šiandien  „Vobis Computer“ pristato naująjį registratorių, kuris pakeičia Highscreen Black Box Radar-HD modelį, tapusį pačiu populiariausiu Highscreen istorijoje.

Highscreen Black Box Radar Plus – tai hibridinis automobilinis įtaisas, tai yra – kelių automobilio elektroninių prietaisų, įdėtų į vieną korpusą kombinacija. Tokia kombinacija yra efektinga dėl dviejų priežasčių. Pirma, siekiant sutaupyti vietos ant priekinio stiklo – tai yra, siekiant pagerinti vairuotojo matymo lauką. Antra, tokia prietaisų kombinacija leidžia vairuotojui sutaupyti – kombinuotas įtaisas dažniausiai kainuoja pigiau už du atskirus.Highscreen BBRPlus V R su išskleistu ekranu

Naujausiame prietaise yra įmontuota 5 megapikselių kamera (matymo lauką sudaro 130°) ir Ambrella A2S60 vaizdo procesorius. Tokia prietaisų konfiguracija suteikia galimybę filmuoti vaizdą Full HD 1080p režimu (vaizdo rezoliucija 1920 x 1080 pikselių). Įraše matomi žmonių veidai ir automobilių numeriai, esantys už 15 metrų nuo vaizdo registratoriaus.

Highscreen Black Box Radar Plus yra aprūpintas trijų ašių G – sensoriumi: jeigu vieno iš jutiklių signalas viršys nurodytą prietaiso nustatymuose (priežastis galėtų būti smūgis arba kokia nors kliūtis), tai informacija, įrašyta  per vieną minutę iki priimto signalo ir po, bus įrašyta į neištrinamą atminties kortelės sritį, taip prietaisas apsisaugo nuo galimo perrašymo.

Išskiriamąja ypatybe laikomas įmontuotas itin jautrus radaras – detektorius, kuris priima didžiąją dalį malšinamų daugumos policijos eismo radarų, naudojamų Rusijoje. Judant, prietaisas palygina esamą padėtį su kitų objektų koordinatėmis, išsaugotomis atmintyje. Retkarčiais prietaisas perspės apie priartėjimą prie pavojingų ruožų, postų ir kelių policijos kamerų (pavojingų ruožų, objektų – duomenys nuolat yra atnaujinami kaskart jungiantis prie interneto), apie galimą greičio viršijimą šioje kelio atkarpoje. Judant ant skaitmeninio ekrano atsiranda realusis greitis, nustatytas pagal palydovinio ryšio sistemos GPS signalus, arba atstumas iki artimiausios kelių policijos kameros, objekto, arba pavojingo ruožo, esančio tuometinėje kelio atkarpoje. Kiekvieną kartą prietaisas, nustatydamas koordinates, sinchronizuoja vidinio laikrodžio realųjį laiką su palydovinės navigacijos sistemos laikrodžiu. Būtent dėl to – ant vaizdo įrašo arba nuotraukos yra užfiksuojamas tikslus laikas.

Pradėjus naudoti prietaisą visiškai nėra reikalingas susipažinimas su instrukcijoje nurodytais punktais, prietaisas yra paruoštas naudoti vos įjungus. Pakanka tik įdėti kortelę, prijungti maitinimo kabelį ir pritvirtinti prie priekinio stiklo. Prietaisas įsijungs iškart, kai automobilis bus užvestas.

Highscreen BBRPlus V RegistratoriusŠio prietaiso konfigūraciją papildo keturių baltų diodų apšvietimo sistema, kuri gali užfiksuoti kelių policininko veidą, o taip pat, nufilmuoja vaizdą įvykio vietoje tamsiu paros laiku.

Nufilmuotą vaizdo medžiagą galima peržiūrėti automobilio salone įtaisytame skystųjų kristalų  penkių centimetrų ekrane, kurį galima pasukti bet kokiu kampu. Labai dažnai, įvykio vietoje peržiūrėta filmuota medžiaga padeda išvengti galimų konfliktų ir, gali tapti vieninteliu įrodymu, kad incidentas įvyko ne dėl jūsų kaltės. Būtent dėl tokios vaizdo medžiagos egzistavimo, ateityje bendradarbiavimas su draudimo įmonėmis gali būti žymiai palengvintas.

Parengė Julija Carapkina
Pagal:

www.highscreen.org
www.hi-news.ru
Vaizdinė medžiaga:

Vaizdas dieną
Vaizdas vakare
Vaizdas naktį